Pomoc dla Kamila

Prosimy o wsparcie dla Kamila Dębickiego syna zmarłego 2 lata temu delegata Dolnośląskiej Izby Rolniczej Powiatu Jaworskiego Mariusza Dębickiego, który z dużym poświęceniem działał społecznie dla dobra rolników. Teraz my pomóżmy jego synowi Kamilowi w tym trudnym dla niego momencie!!!

Kamil Dębicki, 20 latek, uległ poważnemu wypadkowi. W wyniku wybuchu butli z gazem w jego domu, został poparzony w 90%. Są to oparzenia głównie 3. stopnia.

05.05.18 we Mściwojowie odbędzie się bieg charytatywny ,,Razem dla Kamila”, festyn oraz licytacje charytatywne. Środki uzyskane podczas całej imprezy zostaną przekazane na jego leczenie oraz rehabilitację. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w organizacji datków, voucherów itp. na licytację. Pomoże nam to w uzyskaniu potrzebnej nam kwoty wynoszącej około 500 tysięcy złotych.

,,Całą tą sytuację pamiętam tak… 25 marca o godzinie 10 rano pisałem z Kamilem na temat poprzedniego dnia, podczas którego spotkaliśmy się wszyscy u naszego wspólnego znajomego. Około godziny 12:00 zadzwonił telefon z informacją, że Kamil został przetransportowany śmigłowcem LPR do legnickiego szpitala po wybuchu butli gazu w jego domu. Na początku nie wierzyliśmy w to co usłyszeliśmy. Zadzwoniłem do niego dwa razy z pewnością, iż jest to tylko głupi żart. Po dwóch nieudanych próbach dodzwonienia się, przyznam, że zacząłem się martwić. Niestety całość okazała się prawdą, co potwierdził telefon do jego siostry. Gdy odebrała telefon usłyszałem tylko jej płacz. Wiedziałem wtedy, że całe wydarzenie jest w stu procentach prawdą.”

~Najlepszy przyjaciel Kamila – Mateusz Karpiejczyk

Kamil został przetransportowany do szpitala w Krakowie, ponieważ tylko dwie kliniki w całej Polsce były go w stanie uratować. Obecnie przeszedł trzecią operację. Podczas kolejnych operacji będzie on przechodził liczne przeszczepy skóry, oraz usuwanie martwicy. Od momentu, kiedy trafił do szpitala w Legnicy znajduje się on w śpiączce farmakologicznej. Gdyby nie to umarłby z bólu.

Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o pomoc w organizacji licytacji charytatywnej.

Numer kontaktowy w sprawie szczegółów :

727 655 331 – Mateusz Karpiejczyk

661 626 603 – Maja Dębicka (siostra Kamila)

Alicja, Bogusław