Delegaci Dolnośląskiej Izby Rolniczej 2015 r.

wg gminy

Nr

 

Gmina

Nazwiska delegatów

1.

Bolesławiecki

Bolesławiec Miasto

Justyna Jadach

2.

Bolesławiec

Majkowski Władysław,

Mikołajczyk Mariusz

3.

Gromadka

Drozdek Marianna,

Folwarków Mariusz

4.

Nowogrodziec

Eugeniusz Kata,

Kozioł Artur

5.

Osiecznica

Wojciech Marczycki

6.

Warta Bolesławiecka

Kopeć Henryk,

Osip Franciszek

7.

Dzierżoniowski

Bielawa

Stawiarska Agata

8.

Dzierżoniów Miasto

Grażyna Sadowska

9.

Dzierżoniów

Ostrowski Krzysztof,

Stępień Michał

10.

Łagiewniki

Falkowski Paweł,

Krawczyszyn Szczepan

11.

Niemcza

Bąbka Mirosław,

Żyła Kazimierz

12.

Pieszyce

Rakoczy Piotr

13.

Piława Górna

Madejski Dariusz

14.

Głogowski

Głogów Miasto

Mochol-Kędziora Alicja

15.

Głogów

Twardochleb Ludwik

16.

Jerzmanowa

Barna Józef,

Makara Tomasz

17.

Kotla

Gniewosz Grzegorz,

Wołoszyn Jacek

18.

Pęcław

Borek Marek,

Kazimierowicz Waldemar

19.

Żukowice

Nowakowski Andrzej,

Tworkowski Zbigniew

20.

Górowski

Góra

Kusztra Grzegorz,

                       Rewers Jan                             

21.

Jemielno

Olszewski Albert,

Smoliński Tadeusz

22.

Niechlów

Pietrowiak Ryszard,

Urban Gerard

23.

Wąsosz

Górski Józef,

Jaszczyński Kamil

24.

Jaworski

Bolków

Krosnowski Roman,

Pustuła Mirosław

25.

Jawor

Grenda Mieczysław

26.

Męcinka

Bobowski Edward,

               Bobowski Tadeusz                

27.

Mściwojów

Mazur Seweryn                         Olchówka Piotr

28.

Paszowice

Jankowski Waldemar                 Lechniak Zygmunt

29.

Wądroże Wielkie

Czupak Michał                               Mazur Andrzej                            

30.

Jeleniogórski

Janowice Wielkie

Gołębski Piotr

31.

Jelenia Góra Miasto

Grzegorz Botur

32.

Jeżów Sudecki

Dudek Edward,

Odrzywolski Józef

33.

Kowary

Pietraszek Kamila

34.

Mysłakowice

Klempouz Maciej,

Zimmer Wiktor

35.

Piechowice

Semeriak Jerzy

36.

Podgórzyn

Kamińska Teresa

37.

Stara Kamiennica

Kaszkur Mirosław,

Lipiński Zbigniew

38.

Szklarska Poręba

Ewa Witek

39.

Kamiennogórski

Kamienna Góra

Ditterla-Kasperska Patrycja,

Kończak Bożena

40.

Lubawka

Fedoruk Anna,

Kociołek Lucyna

41.

Marciszów

Mitczak Andrzej,

Próchnicki Ireneusz

42.

Kłodzki

Bystrzyca Kłodzka

Kołt Józef ,

Wołyniak Przemysław

43.

Kłodzko

Bobula Leszek,

Szybiak Ewa

44.

Kudowa Zdrój

Jasiński Piotr

45.

Lądek Zdrój

Dudek Bogusław,

Szymański Andrzej

46.

Lewin Kłodzki

Dąbrowski Zbigniew

47.

Międzylesie

Brzostowska Elżbieta,

Kapłan Franciszek

48.

Nowa Ruda Miasto

Szewczyk Danuta

49.

Nowa Ruda

 Grodź Irena,

Wacławik Piotr

50.

Polanica Zdrój

Ulatowska Elżbieta

51.

Radków

Czarnecka Wiesława,

Kuczyński Bogumił

52.

Stronie Śląski

Główka Dariusz

53.

Szczytna

Bernat Halina,

Jaszczyszyn Roman

54.

Legnicki

Chojnów Miasto

Kociuba Marian

55.

Chojnów

Jung Danuta,

Rudziak Grzegorz                

56.

Krotoszyce

Jarema Dariusz,

Łękawski Piotr

57.

Kunice

Kasiulewicz Jacek,

Sielicki Ryszard

58.

Legnica Miasto

Grakowicz Zenon

59.

Legnickie Pole

Frączek Ryszard,

Szczerba Dariusz

60.

Miłkowice

Musiał Zdzisław,

Skoczek Sławomir

61.

Prochowice

Pluta Wiesław,

Wrona Maria

62.

Ruja

Mackiewicz Artur,

Szurkało Jan

63.

Lubański

Leśna

  Maliszewska Maria,

                  Śliwiński Tomasz                

64.

Lubań Miasto

Leszek Grala

65.

Lubań

Gancarz Jan,

Łasica  Bartosz,

66.

Olszyna

Krempczyńska Angelika

67.

Platerówka

Świder Robert

68.

Siekierczyn

 Liczner Józef

69.

Świeradów Zdrój

Ewa Fabiś

70.

Lubiński

Lubin Miasto

Trochanowski Piotr

71.

Lubin

Lesicki Franciszek,

Matkowski Michał

72.

Rudna

Pastuch Roman,

Rodewld Andrzej

73.

Ścinawa

Baranowski  Franciszek,

Chomiński Kamil

74.

Lwówecki

Gryfów Śląski

Piotr Stypułkowski,

Tomasz Krawczyk

75.

Lubomierz

Środa Mieczysław,

Wydra Henryk

76.

Lwówek Śląski

Larek Andrzej,

Ziółkowski Łukasz

77.

Mirsk

Ławnikowski Michał,

Zatchiej Zenon

78.

Wleń

Konopacki Piotr,

Lebiedź Zbigniew

79.

Milicki

Cieszków

Banaszak Krzysztof,

Teodorczyk Sławomir

80.

Krośnice

                         Bęben Władysław                                   

81.

Milicz

Kanas Zdzisław,

Stefański Zdzisław

82.

Oleśnicki

Bierutów

Bąk Grzegorz,

Prygiel-Bednarek Renata

83.

Dobroszyce

Maleszka Urszula Monika

84.

Dziadowa Kłoda

Mazur Zbigniew,

Prusiewicz Dionizy

85.

Międzybórz

Szymczak Jolanta,

Solarz Roman

86.

Oleśnica Miasto

Jesionka Jadwiga

87.

Oleśnica

Polański Krzysztof,

Uba Maciej

88.

Syców

Smorawski Jan,

Zimny Piotr

89.

Twardogóra

Drapiewski Andrzej ,

Szydełko Witold

90.

Oławski

Domaniów

Mikoda Jacek,

Zieliński Jerzy

91.

Jelcz Laskowice

Borys Ryszard,

                          Sofiński Lech                           

92.

Oława Miasto

    Ciepły Karol

93.

Oława

Cholewicki Stanisław,

               Padula Robert                

94.

Polkowicki

Chocianów

Kupczyński Paweł,

Szydełko Zbigniew

95.

Gaworzyce

Gabrysz Stanisław,

Wota Maciej

96.

Grębocice

Góralczyk Grzegorz,

Laszczowski Jan

97.

Polkowice

Mysuna Wincenty,

Stępień Ewa

98.

Przemków

Kudła Bartłomiej,

Woźniak Kazimierz

99.

Radwanice

Barylik Stefan,

Sip Rafał

100.

Strzeliński

Borów

Chaberski Krzysztof ,

Sobotkiewicz Paweł

101.

Kondratowice

Brusiło Marek,

Ossowski Tomasz

102.

Przeworno

Czerniak Grzegorz,

Czerwiński Marek

103.

Strzelin

Koziński Mariusz,

            Tracz Edward              

104.

Wiązów

Kowalewski Eugeniusz,

                Lis Grzegorz                   

105.

Średzki

Kostomłoty

Cychowski Krzysztof,

Wicha Stanisław

106.

Malczyce

Dudziński Zbigniew

107.

Miękinia

Kaczmarek Czesław,

Szachnowski Adam

108.

Środa Śląska

Fink Jerzy,

Seredyński Piotr

109.

Udanin

Kieloch Jacek,

                   Plesowicz Krzysztof                        

110.

Świdnicki

Dobromierz

Kucharek Ludwik,

Zieliński Zbigniew

111.

Jaworzyna Śląska

Mentel Radosław,

Pająk Roman

112.

Marcinowice

Drozd Piotr,

Leń Stanisław

113.

Strzegom

Figurak Jan,

                        Wójcik Józef                         

114.

Świdnica

Kucharczyk Józef ,

                Szatanik Bogusław                 

115.

Świebodzice

Krajewski Marcin

116.

Żarów

Bernatowicz Artur,

Mazur Agnieszka

117.

Trzebnicki

Oborniki Śląskie

Kasiniak Bronisław,

Maśkiewicz Krystyna

118.

Prusice

Płachciak Jan,

Syrnyk Andrzej

119.

Trzebnica

Fabrykowski Jan,

Kowalik Henryk

120.

Wisznia Mała

Dorosz Czesław,

Wyrwas Tadeusz

121.

Zawonia

Kaszuba Andrzej,

Zawada Jadwiga

122.

Żmigród

Janusz-Franków Małgorzata,

Turowski Mariusz

123.

Wałbrzyski

Boguszów Gorce

Tarnacki Marek

124.

Czarny Bór

Kalisz Bolesław,

Wawrzyniak Sylwestra

125.

Głuszyca

Duniak Maria    

126.

Jedlina Zdrój

Kowalik Ryszard

127.

Mieroszów

Mąka Wiesław Stanisław

128.

Stare Bogaczowice

Jasiak Krzysztof,

Uchmanowicz Bogusław

129.

Szawno Zdrój

Motyl Marcin

130.

Walim

Leszek Malinowski,

Paweł Mariusz Mazur

131.

Wałbrzych Miasto

Mazurkiewicz Tadeusz

132.

Wołowski

Brzeg Dolny

Kudryński Michał,

Truś Jerzy

133.

Wińsko

Ożga Zdzisław,

Tolisz Stanisław

134.

Wołów

Grocholska Justyna,

Sygnatowicz Karol

135.

Wrocławski

Czernica

Jakubek Tadeusz,

           Sewerniak Maciej             

136.

Długołęka

Buczek Adam,

Maliga Tomasz Piotr,

137.

Jordanów Śląski

Gaweł Anna,

                   Mazurek Waldemar                      

138.

Kąty Wrocławskie

Michniewicz Mirosławm,

                  Piotrowski Tomasz                 

139.

Kobierzyce

Smoła Piotr,

Winiarski Zbigniew

140.

Mietków

Synówka-Rojek Elżbieta,

Żygadło  Józef

141.

Sobótka

Jakubowski Tadeusz,

Solińska-Marek Urszula

142.

Siechnice

Paczkowski Mieczysław,

Skiba Edward

143.

Wrocław Miasto

Gołębiewski Marek

144.

Żórawina

Jankowski Stanisław,

Napierała Piotr Grzegorz

145.

Ząbkowicki

Bardo

Ostaszewski Marcin

146.

Ciepłowody

Dmytruk Franciszek,

Markowska Teresa

147.

Kamieniec Ząbkowicki

Bierut Ryszard,

Majewski Arkadiusz

148.

Stoszowice

Czachura Zbigniew,

Semczuk Szymon

149.

Ząbkowice Śląski

Dominik Andrzej,

                   Rzepka Jerzy                     

150.

Ziębice

Skotnicki Wiktor,

Tracz Jan

151.

Złoty Stok

Głąb Bogusław

152.

Zgorzelecki

Bogatynia

 Ganiberzin Józef,

Nietrzeba Maciej

153.

Pieńsk

Jakubas Andrzej,

Strojny Jerzy

154.

Sulików

Baranek Tadeusz,

Romanowicz Leszek

155.

Węgliniec

Ryszard Buczkowski

156.

Zawidów

Mochalski Tadeusz

157.

Zgorzelec

Hrehorów Stanisław,

Kondracki Andrzej

158.

Złotoryjski

Pielgrzymka

Paluch Jan,

Sługocki Paweł

159.

Świerzawa

Kozłowski Andrzej,

Zięba Zbigniew

160.

Wojcieszów

Śliwa Ryszard

161.

Zagrodno

Kinach Tadeusz,

Rachwał Tomasz

162.

Złotoryja

Kardasz Leszek,

                        Krasny Piotr                         

Prezes

Dziwny, jakiś inny jest ten rok... Czytaj więcej->

czerwiec 2017
N P W Ś C Pt S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-06-27
USD 3,7442 -0,56%
EUR 4,2120 +0,01%
CHF 3,8719 -0,14%
GBP 4,7728 -0,50%
Wspierane przez Money.pl
Imieniny obchodzą: Cyryl, Maryla, Władysław