DANE KONTAKTOWE DO DOLNOŚLĄSKIEJ IZBY ROLNICZEJ
NIP 897 13 83 350
Rachunek Bankowy ING Bank Śląski S. A. nr rachunku 80 1050 1908 1000 0090 3066 2333
BIURO ZARZĄDU |
|||
ZARZĄD i DELEGAT do KRIR |
ADRES BIURA | GODZINY OTWARCIA | PRACOWNIK |
PREZES
Ryszard Borys WICEPREZES ZARZĄDU Waldemar Jankowski CZŁONKOWIE ZARZĄDU: Marek Brusiło Mariusz Hydzik Mieczysław Środa DELEGAT do KRIR Henryk Kowalik |
ul. Wiejska 29, 52 – 411 Wrocław
tel. 508 087 735 71 339 98 26 |
poniedziałek-piątek 8.00 – 16.00 |
Dagmara Opala – Sekretariat |
Urszula Solińska–Marek – Dyrektor Biura | |||
Adam Grabowiecki – grunty@izbarolnicza.pl | |||
Anna Pętalska-Nispoń – a.petalska@izbarolnicza.pl |
BIURA TERENOWE
|
||||
---|---|---|---|---|
POWIAT | PRZEWODNICZĄCY RP | ADRES BIURA | GODZINY OTWARCIA | PRACOWNIK |
BOLESŁAWIECKI | PRZEWODNICZĄCY Franciszek Osip tel. 503 720 585 |
Ubocze 300, 59-620 GRYFÓW ŚLĄSKI II piętro |
poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00 |
Piotr Szałas p.szalas@izbarolnicza.pl tel. 506 207 560 |
DZIERŻONIOWSKI | PRZEWODNICZĄCY Piotr Rakoczy tel. 692 372 690 |
ul. Piastowska 1, 58-200 DZIERŻONIÓW Budynek Urzędu Gminy , I piętro, p. 221 |
piątek 8.00-16.00 |
Krzysztof Balant k.balant@izbarolnicza.pl tel. 508 08 77 31 |
GŁOGOWSKI | PRZEWODNICZĄCY Ludwik Twardochleb tel. 502 085 848 |
ul. Piaskowa 1, 67-200 GŁOGÓW Budynek Urzędu Gminy , III piętro pok. 303 |
poniedziałek 8.00 – 12.00 |
Irena Danieluk i.danieluk@izbarolnicza.pl tel. 508 087 734 |
GÓROWSKI | PRZEWODNICZĄCY Jan Rewers tel. 882 558 181 |
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 33, 56-200 GÓRA Parter |
środa 10.00 – 13.00 |
Irena Danieluk i.danieluk@izbarolnicza.pl tel. 508 087 734 |
JAWORSKI | PRZEWODNICZĄCY Waldemar Jankowski tel. 607 274 177, 509 664 042 |
ul. Okrzei 12, 59–220 LEGNICA I piętro |
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30 |
Agata Witek legnica@izbarolnicza.pl tel. 609 033 114 |
KAMIENNOGÓRSKI | PRZEWODNICZĄCA Bożena Kończak tel. 509 663 983 |
Aleja Wojska Polskiego 10, Kamienna Góra
budynek Urzędu Gminy parter |
W uzgodnionym terminie | Krzysztof Balant k.balant@izbarolnicza.pl tel. 508 08 77 31 |
KARKONOSKI | PRZEWODNICZĄCY Zimmer Wiktor |
ul. Morcinka 33A, 58-500 JELENIA GÓRA II piętro pok. 222 |
wtorek czwartek 8.00 – 14.00 |
Andrzej Kamiński a.kaminski@izbarolnicza.pl tel. 509 664 068 |
KŁODZKI | PRZEWODNICZĄCY Elżbieta Ulatowska509 664 115 |
ul. Okrzei 7, 57-300 KŁODZKO Parter |
poniedziałek czwartek piątek 7.00 – 15.00 |
Katarzyna Wróbel k.wrobel@izbarolnicza.pl tel. 509 663 920 |
LEGNICKI | PRZEWODNICZĄCY Ryszard Frączek |
ul. Okrzei 12, 59 – 220 LEGNICA I piętro |
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30 |
Agata Witek legnica@izbarolnicza.pl tel. 609 033 114 |
LUBAŃSKI | PRZEWODNICZĄCY
Bartosz Łasica 503 038 084 |
Ubocze 300, 59-620 GRYFÓW ŚLĄSKI II piętro |
poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00 |
Piotr Szałas
p.szalas@izbarolnicza.pl |
LUBIŃSKI | PRZEWODNICZĄCY Roman Pastuch |
ul. Ks. Ludwika I 3, 59-300 LUBIN Budynek Urzędu Gminy, I piętro, pok. 219 |
wtorek czwartek – piątek 8.00 -15.00 |
Irena Danieluk i.danieluk@izbarolnicza.pl tel. 508 087 734 |
LWÓWECKI | PRZEWODNICZĄCY Mieczysław Środa tel. 601 344 530 |
Ubocze 300, 59-620 GRYFÓW ŚLĄSKI II piętro |
poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00 |
Piotr Szałas p.szalas@izbarolnicza.pl tel. 506 207 560 |
MILICKI | PRZEWODNICZĄCY Zdzisław Kanas tel. 695 922 968 |
ul. Armii Krajowej 2, 56-300 MILICZ Budynek Ośr. Szkolno-Wych. II piętro, pok. 24 |
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30 |
Agnieszka Krauze milicz@izbarolnicza.pl tel. 508 087 730 |
OLEŚNICKI | PRZEWODNICZĄCY Jan Smorawski |
ul. Armii Krajowej 2, 56-300 MILICZ Budynek Ośr. Szkolno-Wych. II piętro, pok. 24 |
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30 |
Agnieszka Krauze milicz@izbarolnicza.pl tel. 508 087 730 |
OŁAWSKI | PRZEWODNICZĄCY Ryszard Borys tel. 509 664 092 |
ul. 3 Maja 1, 55- 200 OŁAWA Budynek Starostwa Pow. Parter |
środa czwartek 9.00 – 14.00 |
Kazimierz Dobrowolski k.dobrowolski@izbarolnicza.pl tel. 509 663 924 |
POLKOWICKI | PRZEWODNICZĄCY Jan Laszczowski tel. 609 768 645 |
ul. Ks. Ludwika I 3, 59-300 LUBIN Budynek Urzędu Gminy I piętro, pok. 219 |
wtorek czwartek – piątek 8.00 -15.00 |
Irena Danieluk i.danieluk@izbarolnicza.pl tel. 508 087 734 |
STRZELIŃSKI | PRZEWODNICZĄCY Marek Brusiło tel. 696 421 907 |
ul. Ząbkowicka 11a, 57-100 STRZELIN I piętro |
poniedziałek, wtorek piątek 9.00 – 14.00 |
Kazimierz Dobrowolski k.dobrowolski@izbarolnicza.pl tel. 509 663 924 |
ŚREDZKI | PRZEWODNICZĄCY Krzysztof Grzegorczyn |
ul. Okrzei 12, 59 – 220 LEGNICA I piętro |
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30 |
Agata Witek legnica@izbarolnicza.pl tel. 609 033 114 |
ŚWIDNICKI | PRZEWODNICZĄCY Mariusz Hydzik |
ul. Wałbrzyska 25-27, 58-100 ŚWIDNICA Bud DODR, I piętro, pok. 5 |
poniedziałek- czwartek 8.00 – 16.00 |
Krzysztof Balant k.balant@izbarolnicza.pl tel. 508 08 77 31 |
TRZEBNICKI | PRZEWODNICZĄCY Henryk Kowalik tel. 609 518 228 |
ul. Armii Krajowej 2, 56-300 MILICZ Budynek Ośr. Szkolno-Wych. II piętro, pok. 24 |
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30 |
Agnieszka Krauze milicz@izbarolnicza.pl tel. 508 087 730 |
WAŁBRZYSKI | PRZEWODNICZĄCY Paweł Mazur tel. 609 215 215 |
ul. Wałbrzyska 25-27, 58-100 ŚWIDNICA Bud. DODR, I piętro, pok. 5 |
poniedziałek- czwartek 8.00 – 16.00 |
Krzysztof Balant k.balant@izbarolnicza.pl tel. 508 08 77 31 |
WOŁOWSKI | PRZEWODNICZĄCY Jerzy Truś |
ul. Piłsudskiego 17a/3, 56-100 WOŁÓW | W uzgodnionym terminie | Agnieszka Krauze milicz@izbarolnicza.pl tel. 508 087 730 |
WROCŁAWSKI | PRZEWODNICZĄCY Waldemar Mazurek tel. 608 077 514 |
ul. Ząbkowicka 11a, 57-100 STRZELIN I piętro |
poniedziałek, wtorek piątek 9.00 – 14.00 |
Kazimierz Dobrowolski k.dobrowolski@izbarolnicza.pl tel. 509 663 924 |
ZĄBKOWICKI | PRZEWODNICZĄCY Wiktor Skotnicki |
ul. Daleka 19, 57- 200 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE I piętro |
wtorek środa 7.00 – 15.00 |
Katarzyna Wróbel k.wrobel@izbarolnicza.pl tel. 509 663 920 |
ZGORZELECKI | PRZEWODNICZĄCY Tadeusz Mochalskitel.602194203 |
Ubocze 300, 59-620 GRYFÓW ŚL. II piętro |
poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00 |
Piotr Szałas p.szalas@izbarolnicza.pl tel. 506 207 560 |
ZŁOTORYJSKI | PRZEWODNICZĄCY Tadeusz Kinach |
ul. Okrzei 12, 59 – 220 LEGNICA I piętro |
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30 |
Agata Witek legnica@izbarolnicza.pl tel. 609 033 114 |
STRONY INTERNETOWE:
Działania informacyjne Izby koordynuje Katarzyna Wróbel, tel. 509 663 920, k.wrobel@izbarolnicza.pl
- www.izbarolnicza.pl
- www.facebook.com/DolnoslaskaIzbaRolniczaWeWroclawiu
- https://twitter.com/dir_wroclaw
IZBA ROLNICZA REALIZUJE
BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
adw. Łukasz Opaliński
(wizyty na podstawie zapisów- nr telefonów wskazane poniżej lub dla porad telefonicznych kontakt bezpośredni 508 087 737)
Dzień tygodnia | Biuro DIR | Godziny | Zapisy na nr telefonu |
poniedziałek | Wrocław | 14 – 16 | 508 087 735 |
II, IV i V wtorek miesiąca | Ząbkowice Śl. | 9 – 12 | 509 663 920 |
środa | Legnica | 9 – 12 | 609 033 114 |
Ubocze | 13 – 16 | 506 207 560 | |
czwartek | Wrocław | 14 – 16 | 508 087 735 |
III piątek miesiąca | Dzierżoniów | 9 – 11 | 508 087 731 |
Świdnica | 12 -14 | 508 087 731 |
Związek Wzajemności Członkowskiej Wieś Dolnośląska ( TUW i DIR )
Ubezpieczajmy się u siebie! Franciszek Baranowski, tel. 726 472 157, e-mail: fbaranowski@op.pl
Wykaz Delegatów DIR VII kadencji wg powiatów i gmin
Powiat | Gmina (nazwa okręgu) | Nazwisko i imię delegata |
Bolesławiec | Bolesławiec Miasto | Jadach Justyna |
Bolesławiec | Bolesławiec | Różnicka Dorota Elżbieta |
Szuba Mieczysław | ||
Bolesławiec | Gromadka | Drozdek Marianna |
Folwarków Mariusz Zbigniew | ||
Bolesławiec | Nowogrodziec | Kapusta Zbigniew |
Kozioł Artur | ||
Bolesławiec | Osiecznica | Marczycki Wojciech |
Bolesławiec | Warta Bolesławiecka | Moskalewicz Zbigniew |
Osip Franciszek | ||
Dzierżoniów | Bielawa | Najdek Grzegorz |
Dzierżoniów | Dzierżoniów Miasto | Falkowski Paweł |
Dzierżoniów | Dzierżoniów | Ostrowski Krzysztof |
Stępień Michał Maciej | ||
Dzierżoniów | Łagiewniki | Falkowski Szymon |
Tyniec Piotr | ||
Dzierżoniów | Niemcza | Samołyk Paweł Radosław |
Samołyk Rafał Patryk | ||
Dzierżoniów | Pieszyce | Rakoczy Piotr |
Dzierżoniów | Piława Górna | Madejski Dariusz Oktawian |
Głogów | Głogów Miasto | Pindel Wojciech Marek |
Głogów | Głogów | Mochol Michał |
Twardochleb Ludwik | ||
Głogów | Jerzmanowa | Makara Tomasz |
Taśmiński Maciej | ||
Głogów | Kotla | Walendowski Adam |
Wołoszyn Jacek | ||
Głogów | Pęcław | Borek Arkadiusz |
Kazimierowicz Adrian Ludwik | ||
Głogów | Żukowice | Jagieła Janusz |
Nowakowski Andrzej | ||
Góra | Góra | Kusztra Grzegorz Paweł |
Rewers Jan Antoni | ||
Góra | Jemielno | Matyjak Zbigniew Stanisław |
Smoliński Tadeusz Marian | ||
Góra | Niechlów | Pieniak Mirosław Mieczysław |
Pietrowiak Ryszard Waldemar | ||
Góra | Wąsosz | Górski Józef |
Jaszczyńska Agnieszka | ||
Jawor | Bolków | Krosnowski Roman Piotr |
Pustuła Mirosław Krzysztof | ||
Jawor | Jawor | Grenda Mieczysław |
Jawor | Męcinka | Bobowski Tadeusz |
Strzelecki Mariusz Andrzej | ||
Jawor | Mściwojów | Kędzierski Seweryn Tadeusz |
Mazur Seweryn | ||
Jawor | Paszowice | Jankowski Waldemar |
Lechniak Zygmunt | ||
Jawor | Wądroże Wielkie | Grygorcewicz Jan Franciszek |
Hawran Grzegorz | ||
Jelenia Góra | Janowice Wielkie | Gołębski Piotr Oskar |
Jelenia Góra | Jelenia Góra Miasto | Botur Grzegorz |
Jelenia Góra | Jeżów Sudecki | Dudek Edward Jan |
Mazepa Grzegorz Andrzej | ||
Jelenia Góra | Karpacz | – |
Jelenia Góra | Kowary | Pietraszek Kamila Anna |
Jelenia Góra | Mysłakowice | Klempouz Maciej |
Zimmer Wiktor Mieczysław | ||
Jelenia Góra | Piechowice | – |
Jelenia Góra | Podgórzyn | Kalata Mirosław |
Jelenia Góra | Stara Kamienica | Jędrzejewski Artur |
Kaszkur Mirosław | ||
Jelenia Góra | Szklarska Poręba | – |
Kamienna Góra | Kamienna Góra Miasto | – |
Kamienna Góra | Kamienna Góra | Kończak Bożena |
Wańczyk Sylwester Andrzej | ||
Kamienna Góra | Lubawka | Arendarczyk Radosław Piotr |
Fedoruk Anna Krystyna | ||
Kamienna Góra | Marciszów | Konar Izabela Beata |
Parzygnat Grzegorz Robert | ||
Kłodzko | Bystrzyca Kłodzka | Kołt Józef |
Szkwarek Jan | ||
Kłodzko | Duszniki Zdrój | – |
Kłodzko | Kłodzko Miasto | Hecht Jacek Ryszard |
Kłodzko | Kłodzko | Dziechciaronek Krzysztof Aleksander |
Kisiel Dariusz | ||
Kłodzko | Kudowa Zdrój | Gala Sebastian |
Kłodzko | Lądek Zdrój | Dudek Marzena |
Najder Janusz | ||
Kłodzko | Lewin Kłodzki | Dąbrowski Zbigniew |
Kłodzko | Międzylesie | Kępa Przemysław Radosław |
Rusinek Krzysztof Bronisław | ||
Kłodzko | Nowa Ruda Miasto | – |
Kłodzko | Nowa Ruda | Wacławik Michał |
Woźniak Krzysztof | ||
Kłodzko | Polanica Zdrój | Ulatowska Elżbieta |
Kłodzko | Radków | Babińska-Stomal Kamila Magdalena |
Bania Mariusz | ||
Kłodzko | Stronie Śląskie | – |
Kłodzko | Szczytna | Bernat Halina |
Jaszczyszyn Katarzyna | ||
Legnica | Chojnów Miasto | Mastalerz Mariusz Michał |
Legnica | Chojnów | Jung Danuta Maria |
Rudziak Grzegorz Paweł | ||
Legnica | Krotoszyce | Jarema Dariusz |
Miller Janusz | ||
Legnica | Kunice | Kasiulewicz Jacek |
Sielicki Ryszard | ||
Legnica | Legnica Miasto | Grakowicz Zenon Józef |
Legnica | Legnickie Pole | Cymbalak Paweł |
Frączek Ryszard | ||
Legnica | Miłkowice | Skoczek Sławomir |
Szymanowski Leszek | ||
Legnica | Prochowice | Pluta Wiesław |
Wrona Maria | ||
Legnica | Ruja | Mackiewicz Artur |
Szurkało Jan | ||
Lubań | Leśna | Bucki Jerzy Andrzej |
Maliszewska Maria Zdzisława | ||
Lubań | Lubań Miasto | – |
Lubań | Lubań | Kapron Magdalena Małgorzata |
Łasica Bartosz | ||
Lubań | Olszyna | – |
Lubań | Platerówka | – |
Lubań | Siekierczyn | Mudło Paweł |
Lubań | Świeradów Zdrój | – |
Lubin | Lubin Miasto | – |
Lubin | Lubin | Ciosek Jan |
Mańczak Paweł | ||
Lubin | Rudna | Malnowski Grzegorz Adam |
Pastuch Roman Józef | ||
Lubin | Ścinawa | Kowalski Paweł Adam |
Osiadacz Wojciech Zbigniew | ||
Lwówek Śl. | Gryfów Śląski | Krawczyk Tomasz |
Sawicki Piotr | ||
Lwówek Śl. | Lubomierz | Środa Mieczysław Józef |
Wydra Henryk | ||
Lwówek Śl. | Lwówek Śląski | Barski Krzysztof Wojciech |
Grzelczyk Rafał Michał | ||
Lwówek Śl. | Mirsk | Zatchiej Zenon |
Żemojcin Bogdan | ||
Lwówek Śl. | Wleń | Konopacki Piotr Leszek |
Lebiedź Zbigniew Józef | ||
Milicz | Cieszków | Banaszak Krzysztof |
Teodorczyk Sławomir | ||
Milicz | Krośnice | Bęben Władysław |
BRAK KANDYDATA | ||
Milicz | Milicz | Kanas Zdzisław Stefan |
Szocik Stanisław | ||
Oleśnica | Bierutów | Bąk Grzegorz Marcin |
Maciaszczyk Zygmunt Jan | ||
Oleśnica | Dobroszyce | Maleszka Urszula |
BRAK KANDYDATA | ||
Oleśnica | Dziadowa Kłoda | Bogacz Karol Grzegorz |
Szewczyk Piotr Adam | ||
Oleśnica | Międzybórz | Kubiak Adam Marcin |
Szymczak Jolanta Ewa | ||
Oleśnica | Oleśnica Miasto | Wojtowicz Tomasz |
Oleśnica | Oleśnica | Dyk Ireneusz |
Głowacz Piotr Władysław | ||
Oleśnica | Syców | Smorawski Jan |
Zatylny Tomasz | ||
Oleśnica | Twardogóra | Szydełko Witold |
Wesołoski Dawid | ||
Oława | Domaniów | Mikoda Jacek |
Zieliński Jerzy | ||
Oława | Jelcz Laskowice | Borys Ryszard |
Sofiński Lech | ||
Oława | Oława Miasto | Kromplewski Marek Igor |
Oława | Oława | Cholewicki Stanisław |
Padula Robert Marian | ||
Polkowice | Chocianów | Sroka Roman Janusz |
Szydełko Zbigniew | ||
Polkowice | Gaworzyce | Gabrysz Stanisław |
Wota Maciej | ||
Polkowice | Grębocice | Kacała Zbigniew Stanisław |
Laszczowski Jan Józef | ||
Polkowice | Polkowice | Gembara Jan |
Kazimirowicz Artur | ||
Polkowice | Przemków | Kudła Bartłomiej Jerzy |
Robakowski Mateusz | ||
Polkowice | Radwanice | Barylik Stefan |
Dąbrowski Dominik Krzysztof | ||
Strzelin | Borów | Chaberski Krzysztof Józef |
Sobotkiewicz Paweł Andrzej | ||
Strzelin | Kondratowice | Brusiło Marek Stanisław |
Ossowski Tomasz | ||
Strzelin | Przeworno | Czerwiński Marek Stanisław |
Misiewicz Wiesław Henryk | ||
Strzelin | Strzelin | Koziński Mariusz Tadeusz |
Tracz Edward | ||
Strzelin | Wiązów | Kowalewski Eugeniusz Józef |
Otocki Jacek | ||
Środa Śląska | Kostomłoty | Jakubiak Wojciech |
Wicha Leszek | ||
Środa Śląska | Malczyce | Dudziński Zbigniew |
Foremny Tomasz | ||
Środa Śląska | Miękinia | Barczewski Paweł Wiktor |
Grzegorczyn Krzysztof Jakub | ||
Środa Śląska | Środa Śląska | Grabowiecki Kazimierz |
Maciejewski Dariusz | ||
Środa Śląska | Udanin | Hucał Wojciech Jerzy |
Plesowicz Krzysztof | ||
Świdnica | Dobromierz | Kucharek Ludwik |
Zieliński Zbigniew Piotr | ||
Świdnica | Jaworzyna Śląska | Nabielec Adrian |
Samek Andrzej | ||
Świdnica | Marcinowice | Bieżyński Dariusz Stanisław |
Mazur Ryszard Władysław | ||
Świdnica | Strzegom | Figurak Jan Andrzej |
Kudyba Katarzyna Magdalena | ||
Świdnica | Świdnica Miasto | – |
Świdnica | Świdnica | Hydzik Mariusz Stanisław |
Szczepanik Dariusz Sylwester | ||
Świdnica | Świebodzice | Świtała Sebastian |
Świdnica | Żarów | Bernatowicz Artur Krzysztof |
Mach Andrzej | ||
Trzebnica | Oborniki Śląskie | Dziedzic Krzysztof |
Kasiniak Bronisław | ||
Trzebnica | Prusice | Płachciak Jan Walerian |
Syrnyk Andrzej | ||
Trzebnica | Trzebnica | Fabrykowski Jan Adam |
Kowalik Henryk | ||
Trzebnica | Wisznia Mała | Dorosz Czesław |
Wyrwas Tadeusz Jan | ||
Trzebnica | Zawonia | Gajewska Edyta |
Warzecha Arkadiusz | ||
Trzebnica | Żmigród | Turowski Mariusz Wincenty |
BRAK KANDYDATA | ||
Wałbrzych | Boguszów Gorce | – |
Wałbrzych | Czarny Bór | Wawrzyniak Sylwestra |
Wałbrzych | Głuszyca | Duniak Maria |
Wałbrzych | Jedlina Zdrój | – |
Wałbrzych | Mieroszów | Mąka Wiesław Stanisław |
Wałbrzych | Stare Bogaczowice | – |
Wałbrzych | Szczawno Zdrój | Motyl Marcin |
Wałbrzych | Walim | Danieluk Roman Antoni |
Mazur Paweł Mariusz | ||
Wałbrzych | Wałbrzych Miasto | Mazurkiewicz Tadeusz |
Wołów | Brzeg Dolny | Kudryński Michał |
Truś Jerzy | ||
Wołów | Wińsko | Jaroń Wiesław |
Wawrzyniak Adrian | ||
Wołów | Wołów | Grocholska-Pełechata Justyna |
Sygnatowicz Karol | ||
Wrocław | Czernica | – |
Wrocław | Długołęka | Maliga Mariusz |
Stachowicz Fabian Daniel | ||
Wrocław | Jordanów Śląski | Bednarczyk Ryszard Jerzy |
Mazurek Waldemar | ||
Wrocław | Kąty Wrocławskie | Krupski Andrzej |
Szachniewicz Rafał | ||
Wrocław | Kobierzyce | Piotrowski Tomasz |
Sadło Wiktor | ||
Wrocław | Mietków | – |
Wrocław | Sobótka | Jakubowski Seweryn |
Pawlina Emil | ||
Wrocław | Siechnice | Paczkowski Mieczysław |
Wichot Andrzej | ||
Wrocław | Wrocław Miasto | Gołębiewski Marek |
Wrocław | Żórawina | Jankowski Stanisław Tadeusz |
Napierała Piotr Grzegorz | ||
Ząbkowice Śl. | Bardo | Bieruta Wojciech |
Ząbkowice Śl. | Ciepłowody | Kwiatkowski Edward |
Ślusarczyk Sylwester Paweł | ||
Ząbkowice Śl. | Kamieniec Ząbkowicki | Fabian Rafał Paweł |
Myszogląd Radosław Dariusz | ||
Ząbkowice Śl. | Stoszowice | Semczuk Szymon |
Zając Marcin Piotr | ||
Ząbkowice Śl. | Ząbkowice Śląskie | Cisak Jacek Stanisław |
Rzepka Jerzy Dariusz | ||
Ząbkowice Śl. | Ziębice | Blicharski Piotr Henryk |
Skotnicki Wiktor Stanisław | ||
Ząbkowice Śl. | Złoty Stok | Wróbel Urszula Dorota |
Zgorzelec | Bogatynia | Chorągwicki Zbigniew |
Ganiberzin Józef | ||
Zgorzelec | Pieńsk | Kieruzal Dariusz Mirosław |
Strojny Jerzy Grzegorz | ||
Zgorzelec | Sulików | Mochalski Tadeusz Tomasz |
Świątek Bogusław Adam | ||
Zgorzelec | Węgliniec | – |
Zgorzelec | Zawidów | – |
Zgorzelec | Zgorzelec | Hrehorów Stanisław |
Kondracki Andrzej | ||
Zgorzelec | Zgorzelec Miasto | – |
Złotoryja | Pielgrzymka | Paluch Jan Franciszek |
Szeliga Krzysztof Paweł | ||
Złotoryja | Świerzawa | Kozłowski Andrzej |
Lipski Paweł Jan | ||
Złotoryja | Wojcieszów | Śliwa Ryszard |
Złotoryja | Zagrodno | Gajda Grzegorz Dominik |
Kinach Tadeusz | ||
Złotoryja | Złotoryja Miasto | Skop Wiesław |
Złotoryja | Złotoryja | Pawlus Jarosław |
Szapował Roman Jan |