Konkurs dla studentów na najlepszą pracę dyplomową lub projekt badawczy z zakresu rolnictwa i obszarów wiejskich

Konkurs ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie innowacyjnych prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich lub projektów badawczych związanych z rolnictwem i obszarami wiejskimi.

Cel konkursu: Promowanie i docenianie prac, które wprowadziły innowacje w dziedzinie rolnictwa. Szukamy projektów, które będą miały pozytywny wpływ na produkcję rolniczą poprzez wprowadzenie nowych technologii, obniżenie kosztów produkcji lub poprawienie jakości życia na obszarach wiejskich.

Organizatorzy: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu we współpracy z Dolnośląską Izbą Rolniczą we Wrocławiu, Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, Dolnośląskim Oddziałem Regionalnym we Wrocławiu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Oddziałem Terenowym we Wrocławiu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Nagrody: Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Dodatkowo okazja, by zaprezentować swoje projekty przed czołowymi przedstawicielami branży rolniczej.

Termin zgłoszeń: do 30.09.2023 r.

Adres wysyłki zgłoszeń: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. C.K. Norwida 25, pok. 305, 50-375 Wrocław, złożenia osobistego lub przesłania na adres: marcin.dynia@upwr.edu.pl

Wszelkie dodatkowe informacje nt. konkursu, a także wymogi formalne dla uczestników dostępne są w regulaminie konkursowym i ankiecie kwalifikacyjnej.

Pliki do pobrania:

1. Regulamin konkursu – Regulamin konkursu_31.05.2023