Podziękowanie Zarządu KS PIAST w Zawidowie

Przed kilkami dniami zakończył się jeden z największych młodzieżowych turniejów piłkarskich organizowanych w Polsce. Przez 5 dni prawie 70 zespołów rywalizowało w Dobiegniewie (woj. lubuskie) na 8 boiskach o miano najlepszych. Dzięki realizacji projektu „NAUCZAMY PRZEZ INTEGRACJĘ – Piast na wakacjach” w turnieju wzięły udział dwa zespoły KS Piast Zawidów, tj. U-13 i U-15. Rolę trenerów oraz opiekunów grup pełnili Marcin Kiewra oraz bracia Damian i Rafał Ryż. W trakcie zawodów rozgrywanych pod patronatem śp. Kazimierza Górskiego zawodnicy Piasta rozegrali łącznie aż 17 spotkań na pełnowymiarowych boiskach dostosowanych do wieku uczestników. Oprócz rywalizacji czysto piłkarskiej, turniej to również szereg innych atrakcji: konkursy z nagrodami, koncerty, beach soccer i inne. W ręce Piasta powędrował Puchar Pocieszenia który poszerzy okazałą gablotę klubowych trofeów. Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez wsparcia podmiotów zewnętrznych.

Projekt wsparł bezpośrednio Zarząd Dolnośląskiej Izby Rolniczej we Wrocławiu

Zarząd KS PIAST w Zawidowie kieruje ogromne podziękowania! Dzięki Wam możemy wiele.

Czesław, Agnieszka