Festiwal Dolnośląskiej Wołowiny

W niedzielę, 20 października 2019 r., Dolnośląska Izba Rolnicza zorganizowała Festiwal Dolnośląskiej Wołowiny sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego. Wydarzenie to towarzyszyło  III edycji Wyborów Miss Kół Gospodyń Wiejskich w Lwówku Śląskim, których organizatorem był Regionalny Związek Kółek i Organizacji Rolniczych w Legnicy.

Dolnośląską Izbę Rolniczą reprezentowali Członkowie Zarządu: Pan Waldemar Jankowski, oraz Pan Mirosław Kaszkur.

W ramach Festiwalu Dolnośląskiej Wołowiny, Dolnośląska Izba Rolnicza zorganizowała degustację oraz stoiska wystawiennicze w celu promowania wśród konsumentów produktów z mięsa wołowego, poprzez zwiększenie jego udziału w codziennej diecie. Hostessy promując Festiwal częstowały uczestników pięknie podanymi produktami i zapraszały zwiedzających do odwiedzenia stoiska z materiałami informacyjno – promocyjnymi. Na stoisku odwiedzający degustowali potrawy z wołowiny takie jak: flaczki, kanapki z tatarem, koreczki z wołowiną i tartoletki. W ramach Festiwalu zorganizowano również konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych wraz z nagrodami sfinansowanymi z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego. Dzieci świetnie się bawiąc dowiadywały się o walorach dietetycznych produktów z mięsa wołowego, które według statystyk, zbyt rzadko jest spożywane przez nasze pociechy.

Słowa prezesa

Za kilka, może kilkanaście godzin chyba najważniejsza chwila...

Związek Wzajemności Członkowskiej

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jest ogólnopolskim, pierwszym reaktywowanym dzięki zmianom w polskim prawie ubezpieczeniowym, towarzystwem korzystającym z wzajemnościowej formuły realizacji ubezpieczeń.

Przydatne linki
Kalendarz

Money.pl

Money.pl - Kliknij po więcej
Forex
 CHF / PLN 4,0161 -0,00% [01:39]
 EUR / JPY 118,6520 +0,07% [01:39]
 EUR / PLN 4,2633 +0,03% [01:38]
 USD / JPY 109,9190 +0,07% [01:39]
 USD / PLN 3,9484 +0,01% [01:39]
Wspierane przez Money.pl

Imieniny:
Arnold, Jozef, Konrad