Posiedzenie Komisji Budżetowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej

W dniu 14 listopada br. w Biurze Dolnośląskiej Izby Rolniczej we Wrocławiu odbyło się posiedzenie Komisji Budżetowej. W posiedzeniu udział wzięli członkowie Komisji: Elżbieta Ulatowska – Przewodnicząca, Wojciech Hucał, Karol Sygnatowicz, Mieczysław Środa oraz Edward Tracz. Gośćmi podczas spotkania byli: Leszek Grala – Prezes Zarządu Dolnośląskiej Izby Rolniczej oraz Maciej Brambor z biura rachunkowego prowadzącego obsługę księgową Izby.

Głównym tematem spotkania było wykonanie budżetu za 2019 r. Ponadto dokonano analizy wykorzystania środków finansowych będących w dyspozycji Rad Powiatowych 2019 r.

Członkowie Komisji sygnalizowali niewielkie zainteresowanie gmin składaniem wniosków do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie w ramach programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Na wsi coraz więcej niepewności...

CHF / PLN 4,1963 -0,24% [17:39]

Olaf, Witalis