Wyjazd szkoleniowy członków DIR do Poznania

W dniach 13-14 lutego br. na zaproszenie Przedsiębiorstwa Produkcyjno Consultingowego PPC ADOB Sp. z o.o. Sp.k. , grupa członków Dolnośląskiej Izby Rolniczej odwiedziła siedzibę firmy w Poznaniu. Uczestnicy wyjazdu mieli możliwość zwiedzenia zakładu, gdzie zapoznali się z procesem technologicznym produkcji chelatów mikroelementowych. W drugiej części spotkania gospodarze w formie prezentacji przedstawili zalety stosowania nawozów m.in. Basfoliar® 2.0 i ADOB® 2.0 produkowanych w innowacyjnej technologii 2.0 , znacznie poprawiającej przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny.

PPC ADOB® to jeden z największych w Polsce producentów nawozów dolistnych. Oferuje nawozy przeznaczone do nawożenia upraw rolniczych, warzywniczych, sadowniczych, fertygacji i hydroponiki. Produkuje innowacyjne, biodegradowalne, jednoskładnikowe chelaty ADOB® IDHA, chelaty ADOB® HBED, ADOB® EDTA i ADOB® DTPA, nawozy wieloskładnikowe NPK z dodatkiem mikroelementów schelatowanych IDHA, EDTA lub DTPA oraz płynne nawozy do nawożenia borem i molibdenem.

Aleksy, Horacy