Uroczyste otwarcie Świetlicy w Radomicach

28 lutego 2020 roku w Sołectwie Radomice Gmina Wleń powiat lwówecki dokonano uroczystego otwarcia Świetlicy Wiejskiej.

Uroczystość prowadzili Burmistrz Miasta i Gminy Wleń, Pan Artur Zych oraz Radny Gminy Wleń i jednocześnie delegat Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej Pan Zbigniew Lebiedź. Wśród gości byli m. in. Pan Senator Krzysztof Mróz, Burmistrz Miasta i Gminy Mirsk Pan Andrzej Jasiński oraz Przewodniczący Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej powiatu Lwówek Śląski Pan Mieczysław Środa, pełniący Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląski, Komendant Powiatowy Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim Mariusz Mróz oraz przedstawiciel Nadleśnictwa Lwówek Śląski Pan Tomasz Jankowski oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii Pan Ireneusz Hołoga.W otwarciu uczestniczył również Pan Radosław Zysnarski – Prezes RZKiOR w Legnicy.Wszyscy zebrani podkreślali ogromną potrzebę istnienia obiektu świetlicowego jako miejsca spotkań, integracji, nawiązywania relacji dla mieszkańców Sołectwa.

Viktoryn, Helmut