Szkoleniowy wyjazd studyjny

Szkoleniowy wyjazd studyjny pn. „Agrotechniczne aspekty uprawy winorośli i poprawy jakości wina lokalnego”.

Dolnośląska Izba Rolnicza była partnerem  wyjazdu studyjnego do saksońskich winnic.

 

 

Dotyczył on podnoszenia wiedzy oraz jakości produkowanego na Dolnym Śląsku wina gronowego. Obejmował wizyty w różnych gospodarstwach winiarskich, o zróżnicowanym typie i wielkości produkcji.

Wizyta obejmowała zarówno wizytę u niewielkich prywatnych producentów, w stowarzyszeniu winiarzy oraz w przedsiębiorstwie winiarskim wspieranym przez samorząd Saksonii. W czasie wyjazdu realizowane były wykłady związane z tematyką agrotechniki winorośli, jak również technologii produkcji wina oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie współpracy winiarzy wewnątrz Saksonii jak i poza nią, budowaniu sieci współpracy, tworzeniu marki, jakości wina i systemów oceny jakości tego produktu.

W wyjeździe udział wzięli zarówno producenci, jaki i rolnicy zainteresowani rozpoczęciem działalności winiarskiej oraz naukowcy związani z tematem uprawy winorośli przerobowej i technologii produkcji wina.

 

 

Słowa prezesa

Na wsi coraz więcej niepewności...

Związek Wzajemności Członkowskiej

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jest ogólnopolskim, pierwszym reaktywowanym dzięki zmianom w polskim prawie ubezpieczeniowym, towarzystwem korzystającym z wzajemnościowej formuły realizacji ubezpieczeń.

Przydatne linki
Kalendarz

Money.pl

Money.pl - Kliknij po więcej
Forex
 CHF / PLN 4,0770 -0,16% [20:13]
 EUR / JPY 124,5710 -0,04% [20:13]
 EUR / PLN 4,3939 -0,31% [20:13]
 USD / JPY 105,7190 -0,25% [20:13]
 USD / PLN 3,7284 -0,49% [20:13]
Wspierane przez Money.pl

Imieniny:
Jwona, Sabina