Konkursy Bożonarodzeniowe

Rada Powiatowa Dolnośląskiej Izby Rolniczej w Lubinie ufundowała nagrody w konkursach Bożonarodzeniowych. Celem konkursów była popularyzacja przygotowania tradycyjnych kartek i ozdób świątecznych, rozwijanie wrażliwości artystycznej i kreatywności, a także aktywizacja mieszkańców poszczególnych gmin.

 

 

W ogłoszonym przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie konkursie na Najładniejszą kartkę Świąteczną nagrodę otrzymał Kajetan Paszkowiak uczeń szkoły podstawowej w Ścinawie. W Centrum Kultury w Rudnej realizowany był konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową, w którym nagrodzona została praca wykonana przez Marię Mały z Chobieni w kategorii 3 – 6 lat. W gminie Lubin w konkursie na Kartkę świąteczną nagrody przyznano za kartki wykonane przez Szymona Kołodziejczyka w kategorii Dzieci oraz Janinę Mucha w kategorii Dorośli.

Ze względu na pandemię konkursy te były przeprowadzone online. Nagrody wręczane były indywidualnie przez członków Rady Powiatowej DIR Powiatu Lubińskiego: Franciszka Lesickiego Przewodniczącego Rady Powiatowej oraz delegatów Wojciecha Osiadacza i Andrzeja Rodewald.

Nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów

 

Irena Danieluk

 

 

Informacje kwartalne

Na wsi coraz więcej niepewności...

Związek Wzajemności Członkowskiej

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jest ogólnopolskim, pierwszym reaktywowanym dzięki zmianom w polskim prawie ubezpieczeniowym, towarzystwem korzystającym z wzajemnościowej formuły realizacji ubezpieczeń.

Przydatne linki
Kalendarz

Money.pl

Money.pl - Kliknij po więcej
Forex
 CHF / PLN 4,0770 -0,16% [20:13]
 EUR / JPY 124,5710 -0,04% [20:13]
 EUR / PLN 4,3939 -0,31% [20:13]
 USD / JPY 105,7190 -0,25% [20:13]
 USD / PLN 3,7284 -0,49% [20:13]
Wspierane przez Money.pl

Imieniny:
Daria, Wilhelmina