Odszedł od nas człowiek nietuzinkowy.

Człowiek będący głową wspaniałej rodziny- mąż, ojciec, brat i prawdziwy przyjaciel.

Odszedł od nas społecznik „z urodzenia”, samorządowiec i sportowiec z zamiłowania.

Działacz „z krwi i kości” walczący o lepsze jutro.

Odszedł od nas człowiek, który realizował misję: walczył o tak ważną dla Niego dolnośląską wieś.

Człowiek o dobrym i wrażliwym sercu, który nikomu nie odmawiał pomocy.

Figura św. Izydora Oracza wita od lat odwiedzające gościnne progi domu Państwa Grala.

W najbliższych dniach powołana zostanie fundacja św. Izydora, która jest niedokończonym dziełem Leszka Grali.

W imieniu Rodziny Prezesa prosimy by zamiast kwiatów przeznaczyć środki na  pomoc potrzebującym i dokonać wpłat na fundację

Datki zostaną przeznaczone na pomoc rodzinom rolników.

Szczegóły dotyczące konta fundacji  podamy wkrótce.

Zarząd Dolnośląskiej Izby Rolniczej

Jerzy, Wojciech, Idzi