Grzegorz Hawran-drugi przedstawiciel Dolnośląskiej Izby Rolniczej w Radzie Młodych Rolników przy KRIR

Szanowni Państwo,

prezentujemy drugiego przedstawiciela Dolnośląskiej Izby Rolniczej w Radzie Młodych Rolników działającej przy Krajowej Radzie Izb Rolniczych.
Pan Grzegorz Hawran, realizuje zadania statutowe Izby będąc  Delegatem Rady Powiatowej DIR Powiatu Jaworskiego. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – kierunek Informatyka i Ekonometria. Od 2005r. wraz z żoną Justyną, prowadzi gospodarstwo rolne położone we wsi Wądroże Małe. Gospodarstwo ukierunkowane jest na produkcję roślinną, uprawia w nim pszenicę, rzepak oraz soję. Jest dumnym ojcem 7 letniego syna Jakuba oraz 2 letniego Igora.
Od dwóch kadencji jest Członkiem Zarządu Gminnej Spółki Wodnej. Ma duszę społecznika, reprezentuje młode pokolenie w ramach licznych inicjatyw lokalnych, pozyskując coraz szersze grono młodych do wspólnego działania.

Zapraszamy wszystkich młodych rolników do współpracy.

DIR

Mark, Jarosław