Posiedzenie Rady Powiatowej DIR w Jaworze

W Jaworze 3 września br. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej Powiatu Jaworskiego. Obradom przewodniczył Przewodniczący Rady, Wiceprezes Zarządu DIR Waldemar Jankowski.
Spotkanie poświęcone było problemowi ASF oraz realizacji zadań przez Powiatowe Biuro ARIMR w Jaworze i PIORIN. Na zakończenie przedstawiciel Kopalni Węgla Brunatnego Sieniawa Daniel Skwarek zaprezentował produkt dla rolnictwa pod nazwą handlową „Florahumus”. Jest to wysoko skoncentrowany kwas humusowy do szerokiego stosowania w rolnictwie.
W spotkaniu udział wzięli : Danuta Sługocka – Kierownik PIORIN w Jaworze, Lucyna Rzepka – Kierownik Biura Powiatowego ARiMR oraz Inspektor Powiatowy Weterynarii – Adam Ćwik.

Adolf, Tymon