Nowy jesienny sezon „UBEZPIECZEŃ UPRAW”

Od 04-10-2021 roku rozpoczynamy nowy jesienny sezon ,,UBEZPIECZEŃ UPRAW” z Dopłatą z Budżetu Państwa w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUW. Agenci Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Pan Franciszek Baranowski pełnomocnik Zarządu DIR ds. działalności ZWC ,,Wieś Dolnośląska” są do Państwa dyspozycji.

Ubezpieczenie upraw; bez polisy można zbankrutować.

Ostatnie lata przynoszą coraz gwałtowniejsze zjawiska pogodowe, które w jednej chwili potrafią zniszczyć rok pracy i cały dochód rolnika. Na pogodę nie ma rady, a jedynym sposobem na ograniczenie strat jest ubezpieczenie upraw. Niezależnie co przyniesie pogoda …Zasiej w sobie spokój .TUW  zapewnia nowe warianty i ryzyka od 04-10-2021 roku .

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych dostosuje ofertę do Twoich potrzeb. Z nami masz pewność, że Twoje uprawy są pod dobrą ochroną i rzetelną likwidacją szkód w uprawach. Rolnicy są często pierwszymi ofiarami zmian klimatycznych, jakie obserwujemy w ostatnich latach. Szczegóły u pełnomocnika DIR ,oraz Agentów TUW (lista agentów na stronie internetowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej www.izbarolnicza.pl)

,,UBEZPIECZAMY SIĘ U SIEBIE w ramach ZWC ,,WIEŚ DOLNOŚLĄSKA”

Kontakt DIR

Franciszek Baranowski