Kredyty bez prowizji, konto za darmo, a dodatkowo bony zakupowe – startuje wiosenna kampania promocyjna Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas rusza z kolejną kampanią promocyjną dla rolników pod hasłem „Pewność każdego dnia”. Dzięki kredytom na specjalnych warunkach, możliwe jest finansowanie zakupu środków do produkcji rolnej, inwestycje w ziemię lub realizacja dowolnego celu związanego z rozwojem gospodarstwa. W ramach Konta Otwartego na Agrobiznes, nowi kredytobiorcy  będą mogli przez rok bezpłatnie korzystać z rachunku bieżącego. Co więcej, kredyty obrotowe będą premiowane bonami zakupowymi.

W bieżącej kampanii dostępne są m.in. kredyty Agro Ekspres, Agro Progres i Agro Rzeczówka Light. Bank BNP Paribas nie pobierze prowizji za ich udzielenie, a marża może być obniżona, jeśli Klient zdecyduje się na ubezpieczenie w wymaganym przez bank wariancie. Bank dodatkowo obniży marże kredytów dla tych, którzy prowadzą gospodarstwa posiadające certyfikat zrównoważonego rolnictwa albo certyfikat ekologiczny (również w procesie konwersji). To rodzaj wsparcia gospodarstw w   zmaganiach podyktowanych przez Zielony Ład. .

Z powodu rosnących cen środków do produkcji, zwiększają się potrzeby gospodarstw na finansowanie bieżących potrzeb. Rozwiązaniem są m.in. kredyty obrotowe. Te oferowane obecnie w banku –  Agro Ekspres, Rzeczówka oraz Agro Rzeczówka Light są dodatkowo premiowane kartami upominkowymi firmy PKN Orlen S.A. lub e-kodami zakupowymi do sieci handlowej Biedronka. Przyznawane są one na zasadzie karta lub e-kod o wartości 100 zł za 100 tys. zł przyznanego kredytu (max. 3 szt. na Klienta).

Nowi Klienci biorąc kredyt na działalność rolniczą mogą liczyć na darmowe otwarcie i prowadzenie przez 12 miesięcy rachunku bieżącego w ramach Konta Otwartego na Agrobiznes z kartą debetową i bankowością elektroniczną.

Kredyty to jednak nie wszystko, co Bank BNP Paribas oferuje w ramach promocji wiosennej. Klienci mogą otrzymać niższą opłatę manipulacyjną i marżę w przypadku wybranych produktów leasingowych. Dzięki temu łatwiej można wyposażyć gospodarstwo w maszyny czy urządzenia rolnicze.

Wpływ na rozwój gospodarstw ma nie tylko finansowanie, ale i łatwy dostęp do nowych technologii. Klienci, którzy skorzystają z ww. promocji, otrzymają bezpłatny dostęp do narzędzi Premium na platformie agronomist.pl, tj. innowacyjnych narzędzi do zarządzania gospodarstwem, m.in. SatAgro, RolnikON, Agrivi.

Kampania potrwa od 24 stycznia do 31 maja br.

Szczegóły dostępne na stronie: www.bnpparibas.pl/rolnicy/kredyty/oferta-specjalna-dla-rolnikow

Ponadto, 22 lutego odbędzie się 6. odsłona Agro Akademii pod hasłem „Cena jutra”. W konferencji dostępnej online analitycy rynków rolnych oraz zaproszeni przez Bank eksperci przedstawią analizę obecnej sytuacji związanej ze znaczącym wzrostem cen środków do produkcji oraz możliwe scenariusze na przyszłość. Po szczegóły dotyczące tematyki konferencji zapraszamy na stronę: www.agroakademia.com.pl , gdzie można zgłosić swój udział.

Marzena, Maria, Klaudiusz