Sprzęt dla Jednostek OSP z powiatu głogowskiego

W ramach dobrej współpracy trafił do Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie pięciu gmin powiatu głogowskiego sprzęt do działań podczas zagrożeń oraz klęsk. Sprzęt zakupiony został ze środków Rady Powiatowej DIR Powiatu Głogowskiego i przekazany dla Jednostek OSP działających na terenie Gmin: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. W tym przypadku Dolnośląska Izba Rolnicza zakupiła i wyposażyła Jednostki OSP w ergonomiczne narzędzia, które znajdą zastosowanie i ułatwią pracę ochotników w ich działalności na rzecz zapewnienia lub poprawy bezpieczeństwa rolników ich gospodarstw oraz mieszkańców obszarów wiejskich.

Sprzęt przekazał Przewodniczący Rady Powiatowej DIR Powiatu Głogowskiego Pan Ludwik Twardochleb. Przekazanie odbyło się 30 stycznia na terenie Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie.

Filip, Judyta