XX Ogólnopolska Wystawa ,,ŚWIĘTO KONIA”

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzuW dniu 15 maja 2022 roku w Folwarku Machnice odbyła się XX Ogólnopolska Wystawa ,,ŚWIĘTO KONIA” zorganizowana przez Dolnośląski Związek Hodowców Koni objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.
W XX Ogólnopolskiej Wystawie ,,Święto Konia” z ramienia Dolnośląskiej Izby Rolniczej uczestniczyli: Prezes DIR Pan Ryszard Borys ,Wiceprezes Pan Waldemar Jankowski, Delegat do KRIR Pan Henryk Kowalik oraz Przewodniczący RP w Oleśnicy Pan Dionizy Prusiewicz.
Podczas wydarzenia Przewodniczący Rady Powiatowej DIR w Oleśnicy Dionizy Prusiewicz otrzymał Tytuł Honorowego Członka Dolnośląskiego Związku Hodowców Koni.
Ten dzień był doskonałą okazją, aby obejrzeć wiele młodych koni, porównać je, a przy okazji spotkać się ze znajomymi dla których hodowla i użytkowanie koni jest życiową pasją. Komisja oceniała roczne ogierki, roczne i dwuletnie klaczki oraz klacze trzyletnie rasy śląskiej. Nagrody ufundowane przez DIR wręczyli przedstawiciele Dolnośląskiej Izby Rolniczej.
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i ludzie stoją
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, koń i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, koń i na świeżym powietrzu