Festyn rodzinny w Pogwizdowie

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzuW sobotę 4 czerwca na Polanie pod Gwiazdami w Pogwizdowie (gmina Paszowice, powiat jaworski) lokalne organizacje ( Koło Gospodyń Wiejskich w Pogwizdowie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Pogwizdów, rada sołecka, OSP Pogwizdów, zespół ludowy „Kukułeczki”, rada kościelna, Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta) zorganizowały festyn rodzinny z wieloma atrakcjami. Dzień rozpoczął się od rodzinnych zawodów wędkarskich zorganizowanych przez Miłośników Wędkarstwa z Pogwizdowa. W zawodach wzięło udział 8 drużyn (dziecko + dorosły), a na podium znaleźli się:
I miejsce: Kazimierz i Dariusz Gontek,
II miejsce: Joanna Gonta i Sebastian Bartoszewicz,
III miejsce: Igor i Wiesław Gontarz.
Festyn rodzinny w Pogwizdowie przyciągnął wielu odbiorców z różnych regionów, pomimo niekorzystnych prognoz pogoda w pełni dopisała i nawet drobne krople deszczu nie przeszkodziły w imprezie, a piękne okoliczności przyrody oraz przygotowane atrakcje wraz z urozmaiconą i obszerną ofertą gastronomiczną sprawiły, że uczestnicy festynu mogli miło, radośnie, integracyjne i smacznie spędzić sobotnie popołudnie. Dzięki wsparciu Dolnośląskiej Izby Rolniczej Organizatorzy mogli zagwarantować dzieciom wiele atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Gościnnie do Pogwizdowa przybył również Wiceprezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej – p. Waldemar Jankowski, który tuż po uroczystym otwarciu festynu zabrał oficjalnie głos, kierując do organizatorów oraz uczestników wydarzenia słowa podziwu, podziękowania oraz najlepsze życzenia. Program urozmaiciły konkursy, zabawy, rower wodny po okolicznym stawie, tańce integracyjne oraz występy wokalne, muzyczne i artystyczne w wykonaniu zespołów ludowych „Kukułeczki” z Pogwizdowa oraz „Lipowianie” z Lipy, KGW Pogwizdów, Hanny i Kamila Miżdal, Adama Kowalskiego, uczniów Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Pogwizdowie, natomiast pokazem sprawnościowym zajęli się strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Pogwizdowie. Festyn upływał w gwarnej i radosnej atmosferze do późnych godzin wieczornych.
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Fundacja

Fundacja Izydora

Związek Wzajemności Członkowskiej

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jest ogólnopolskim, pierwszym reaktywowanym dzięki zmianom w polskim prawie ubezpieczeniowym, towarzystwem korzystającym z wzajemnościowej formuły realizacji ubezpieczeń.

Przydatne linki
Kalendarz

Money.pl

Money.pl - Kliknij po więcej
Forex
 CHF / PLN 4,0770 -0,16% [20:13]
 EUR / JPY 124,5710 -0,04% [20:13]
 EUR / PLN 4,3939 -0,31% [20:13]
 USD / JPY 105,7190 -0,25% [20:13]
 USD / PLN 3,7284 -0,49% [20:13]
Wspierane przez Money.pl

Imieniny:
Jan, Bolesław