Rada DIR Powiatu Karkonoskiego obradowała w Siedlęcinie wspólnie z Komisją Rolnictwa Rady Gminy w Jeżowie Sudeckim

30 czerwca br. Rada DIR Powiatu Karkonoskiego na wniosek delegatów z gminy Jeżów Sudecki – Józefa Odrzywolskiego i Edwarda Dudka obradowała wspólnie z Komisją Rolnictwa, Środowiska i Turystyki Rady tej Gminy. Gmina Jeżów Sudecki należy do największych w naszym powiecie pod względem powierzchni użytków rolnych i liczby gospodarstw. Rolnicy gminy są od wielu lat bardzo aktywni w działalności organizacji i stowarzyszeń działających w obszarze wsi i rolnictwa – w tym w inicjatywach Izby Rolniczej. W działalności Dolnośląskiej Izby Rolniczej najliczniej uczestniczą we wszelkiego rodzaju spotkaniach, szkoleniach i innych wydarzeniach.

Obradom współprzewodniczyli: Panowie Grzegorz Mazepa Przewodniczący Komisji Rolnictwa oraz Mirosław Kaszkur Przewodniczący Rady DIR Powiatu Karkonoskiego. W trakcie obrad wysłuchano wystąpień i informacji kierowników bądź ich przedstawicieli wszystkich powiatowych instytucji współpracujących na co dzień z wsią i rolnikami. Wszystkie poruszane tematy spotkały się z zainteresowaniem zebranych rolników, radnych i delegatów izby. Wiele z nich wywołało ożywioną dyskusję. Przyjęto do realizacji kilka wniosków i zadań, które zostały zgłoszone w trakcie spotkania. Uznano, że podobne wspólne posiedzenia powinny być organizowane również w przyszłości, także w pozostałych gminach naszego powiatu.

 

Opracował: Andrzej Kamiński

Fundacja

Fundacja Izydora

Związek Wzajemności Członkowskiej

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jest ogólnopolskim, pierwszym reaktywowanym dzięki zmianom w polskim prawie ubezpieczeniowym, towarzystwem korzystającym z wzajemnościowej formuły realizacji ubezpieczeń.

Przydatne linki
Kalendarz

Money.pl

Money.pl - Kliknij po więcej
Forex
 CHF / PLN 4,0770 -0,16% [20:13]
 EUR / JPY 124,5710 -0,04% [20:13]
 EUR / PLN 4,3939 -0,31% [20:13]
 USD / JPY 105,7190 -0,25% [20:13]
 USD / PLN 3,7284 -0,49% [20:13]
Wspierane przez Money.pl

Imieniny:
Jan, Bolesław