Konferencja z okazji 30-lecia powstania Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

W dniach 8-10 września w Trzebieszowicach odbyła się konferencja z okazji 30-lecia powstania Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW. Organizatorem konferencji było Biuro Regionalne TUW we Wrocławiu oraz Biro Regionalne w Opolu. Na początku spotkania przedstawiono historię powołania TUW,,TUW”. Podczas uroczystego bankietu w serdeczne podziękowano za owocną współpracę, zaangażowanie oraz osiągnięcia Agentów TUW, którym zostały wręczone ubezpieczeniowe Oscary. Otwarcia konferencji z okazji 30-lecia TUW ,,TUW ” dokonała Pani Prezes Agnieszka Rózga. W trakcie konferencji odbyła się część szkoleniowa.
W uroczystej Gali wręczania Oscarów uczestniczył Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej Pan Ryszard Borys oraz Wiceprezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej Waldemar Jankowski.
Szczególne podziękowania za współpracę z Dolnośląską Izbą Rolniczą oraz Związkiem Wzajemności Członkowskiej ,,Wieś Dolnośląska” złożono na ręce Pana Dyrektora BUR Pawła Warunek.

Aniela, Jan