Seminarium wyjazdowe „Różnorodność biologiczna i działania na rzecz ekosystemów”

18 listopada członkowie Rady Powiatowej DIR w Kłodzku, rolnicy oraz członkinie KGW uczestniczyli w seminarium wyjazdowym „Różnorodność biologiczna i działania na rzecz ekosystemów”.

Pierwszym punktem wyjazdu były warsztaty szkoleniowe w Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych. 

Pan Tomasz Mazur – Kierownik Zespołu ds. edukacji i GIS omówił „Różnorodność biologiczna i działania na rzecz ekosystemów”. oraz przedstawił prezentację dotyczącą Gór Stołowych – krainy zrodzonej z morza. Następnie w salach multimedialnych uczestnicy zapoznali się z walorami przyrodniczymi i kulturowymi Gór Stołowych. 

Dalsza część seminarium odbyła się w Sudeckich Chatach, gdzie Pani Malwina Gacek – Świecik z Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej we Wrocławiu przedstawiła zebranym najważniejsze cele Europejskiego Zielonego Ładu. Przekazała również informację o działaniach Przedstawicielstwa Regionalnego na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego..

Pani Beata Mucha – Kierownik PT KRUS w Wałbrzychu oraz Pani Agata Sikora omówiły temat związany z bezpieczeństwem pracy w gospodarstwie rolnym. W ramach którego  zorganizowano konkurs z nagrodami.

 

 

Fundacja

Fundacja Izydora

Związek Wzajemności Członkowskiej

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jest ogólnopolskim, pierwszym reaktywowanym dzięki zmianom w polskim prawie ubezpieczeniowym, towarzystwem korzystającym z wzajemnościowej formuły realizacji ubezpieczeń.

Przydatne linki
Kalendarz

Money.pl

Money.pl - Kliknij po więcej
Forex
 CHF / PLN 4,0770 -0,16% [20:13]
 EUR / JPY 124,5710 -0,04% [20:13]
 EUR / PLN 4,3939 -0,31% [20:13]
 USD / JPY 105,7190 -0,25% [20:13]
 USD / PLN 3,7284 -0,49% [20:13]
Wspierane przez Money.pl

Imieniny:
Blazej, Saturnin