Uroczysta Sesja Rady Gminy Ciepłowody

28 grudnia Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej Pan Ryszard Borys wraz z Przewodniczącym Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej Powiatu Ząbkowickiego Panem Wiktorem Skotnickim uczestniczyli w uroczystej XLIX Sesji Rady Gminy Ciepłowody.

Przewodniczący Rady Gminy Ciepłowody Pan Damian Cieślik otworzył uroczystą sesję i przedstawił porządek obrad. Następnie Pan Łukasz Białkowski – Wójt Gminy Ciepłowody podsumował działania prowadzone w 2022 roku na terenie Gminy oraz wręczył podziękowania, tym którzy współpracują z Gminą Ciepłowody.

Wyrazy wdzięczności przyjęli przedstawiciele Dolnośląskiej Izby Rolniczej: Prezes Ryszard Borys oraz Przewodniczący Wiktor Skotnicki.

Uroczysta sesja była doskonałą okazją do uhonorowania Pana Grzegorza Bieleckiego Sołtysa wsi Ciepłowody srebrnym odznaczeniem Dolnośląskiej Izby Rolniczej „Zasłużony dla samorządu rolniczego” za szczególne osiągnięcia w zakresie działań na rzecz środowiska wiejskiego.

Czesław, Agnieszka