Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej w malowniczych Tatrach

W dniach 18-24 lutego Dolnośląska Izba Rolnicza wraz z Krajową Radą Izb Rolniczych zorganizowała dla dzieci i młodzieży szkolnej wyjazd na ferie zimowe w Zakopanem-Kościelisku w Ośrodku „Rewita”.
Z wypoczynku który jest organizowany cykliczne w tym roku skorzystało 22-je dzieci z terenu Dolnego Śląska. Zimowa aura sprzyjała aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu wśród górskiej scenerii. Wychowawcy turnusu zadbali o atrakcje dla swoich podopiecznych, dzieci skorzystały z bogatej oferty uczestnicząc m.in., w kuligu, pieszych wycieczkach ośnieżonymi szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego, wyjściu do Term Chochołowskich, wycieczki do Zakopanego i Nowego Targu oraz zmierzyły się z największym na świecie labiryntem ze śniegu Snowlandią.
Dla uczestników niewątpliwie był to czas pełen wrażeń sprzyjający rozwojowi osobistemu ale również relacji między dziećmi, które z entuzjazmem deklarowały o powiększeniu grona swoich najbliższych przyjaciół.

Viktoryn, Helmut