Posiedzenie RP DIR w Oleśnicy

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i ludzie stoją20 marca br. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej Powiatu Oleśnickiego.
Wśród zaproszonych gości byli: Prezes Ryszard Borys, Wicestarosta powiatu oleśnickiego Stanisław Stępień, Kierownik PZDR w Oleśnicy Elżbieta Lewicka, przedstawiciele LGD DOBRA WIDAWA- Wiceprezes Witold Fuchs oraz Agnieszka Kasina.
Spotkanie prowadził Przewodniczący Rady Powiatowej Dionizy Prusiewicz. Na posiedzeniu omówiono tematy poruszane na Walnym Zgromadzeniu DIR. Pani Agnieszka Kasina LGD Dobra Widawa przekazała informacje dotyczące działalności LGD oraz możliwości skorzystania z dofinansowania np. na rozwój agroturystyki. Pani Lewicka przekazała informację dotyczącą ekoschematów oraz warunkowości.
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i ludzie stoją