Posiedzenie Rady Powiatowej DIR powiatu oleśnickiego

W dniu 20 lipca odbyło się ostatnie posiedzenie Powiatowej Rady Dolnośląskiej Izby Rolniczej Powiatu Oleśnickiego. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście m.in. Elżbieta Lewicka-Kierownik PZDR Oleśnica, Anna Michalska- kierownik ARiMR w Sycowie, Sławomir Kapica-Starosta Oleśnicki,Dawid Paluszek- naczelnik ARIMR w Sycowie, Waldemar Grzędziak- dyrektor PUP w Oleśnicy, Wojciech Wołoszyn- Kierownik KRUS w Oleśnicy, Henryk Bajcar- Powiatowy Lekarz Weterynarii, Tadeusz Partyka- Inspektorat Weterynarii w Oleśnicy, Jan Zobek- PZHIPBM.
Na początku Przewodniczący Rady Dionizy Prusiewicz przywitał zaproszonych gości oraz obecnych delegatów. Po krótkich słowach wstępu Przewodniczący odczytał list od Prezesa DIR Ryszarda Borysa, który z przyczyn niezależnych od niego nie mógł uczestniczyć w spotkaniu.
Następnie o głos poproszeni zostali zaproszeni goście.
Podziękowaniom i słowom uznania dla pracy Pana Dionizego Prusiewicza nie było końca. Pan Prusiewicz zapowiedział, że ze względu na stan zdrowia nie będzia startował w wyborach do izb rolniczych. Przewodniczący usłyszał wiele pięknych i dobrych życzeń od będących na spotkaniu gości.
Następnie wręczono podziękowania dla delegatów i dla gości.
Spotkanie przerodziło się w coś w rodzaju spotkania z historią, ponieważ jak i Pan Dionizy Prusiewicz, tak i obecni na spotkaniu wspominali czasy początku Izb Rolniczych.

Paweł, Waleria