Konkurs Producent Bydła Mięsnego Roku 2023

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego we współpracy z Fundacją Edukacji Ekonomicznej i Rozwoju Obszarów Wiejskich przystąpiły do organizacji kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu PRODUCENT BYDŁA MIĘSNEGO ROKU 2023. Konkurs realizowany jest pod patronatem honorowym Pana Roberta Telusa Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 2 lutego 2024 r. podczas X Forum Sektora Wołowiny. Celem Konkursu jest integracja środowiska hodowców bydła mięsnego i opasowego z sektorem przemysłu mięsnego, upowszechniane wiedzy o chowie i hodowli bydła ras mięsnych, ukazanie znaczenia tego działu produkcji rolnej dla bioróżnorodności i dla gospodarki narodowej. Kapitułę Konkursu stanowią przedstawiciele organizatora Konkursu, Patronów Honorowych, Partnerów i Patronów Medialnych. W wyniku Konkursu zostaną wyłonieni najlepsi producenci bydła mięsnego za rok 2023 w trzech kategoriach:
• hodowca,
• producent opasów,
• producent odsadków.

Zgłoszeń hodowców z terenu Dolnego Śląska będzie dokonywał Zarząd Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

Celem dokonania  Zgłoszenia należy przesłać  na adres: sekretariat@izbarolnicza.pl następujące informacje:

W jakiej kategorii należy dokonać zgłoszenia- 3 kategorie: hodowca, producent odsadków, producent opasów.

– Dane:

Imię i nazwisko producenta:

(Lub imiona i nazwiska w przypadku współwłasności, w przypadku osoby prawnej – osoby reprezentującej oraz zajmowane stanowisko i pełna nazwa firmy)  -Miejscowość gospodarstwa:

-Ulica i numer gospodarstwa:

-Poczta gospodarstwa:

-Kod pocztowy gospodarstwa:

-Powiat gospodarstwa:

-Województwo gospodarstwa:

-Telefon stacjonarny gospodarstwa – jeżeli jest:

-Telefon komórkowy gospodarstwa:

-E-mail gospodarstwa:

-Strona internetowa gospodarstwa – niewymagane: