Posiedzenie Rady Powiatowej DIR powiatu zgorzeleckiego

23 listopada w Starostwie Powiatowym  w Zgorzelcu odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej DIR powiatu zgorzeleckiego.

Spotkanie prowadził Przewodniczący Rady Powiatowej Pan Tadeusz Mochalski.

W spotkaniu udział wzięli delegaci Rady Powiatowej DIR powiatu zgorzeleckiego, Wiceprezes Zarządu DIR Pan Waldemar Jankowski, Starosta Powiatu Zgorzeleckiego Pan Artur Bieliński, kierownik BP Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Pani Aneta Mazur, kierownik Powiatowego Zespołu Doradców Rolniczych Pan Andrzej Winnicki, przedstawiciele Powiatowej Inspekcji Weterynarii Pani Krystyna Zabrocka oraz Pani Ewa Czarnota, kierownik PIORIN Pan Sławomir Siwicki, były Przewodniczący Rady Powiatowej DIR Zgorzelec Pan Tadeusz Baranek, Przewodniczący Rady Powiatowej DIR powiatu bolesławieckiego Pan Franciszek Osip oraz Przewodniczący Rady Powiatowej DIR powiatu lubańskiego Bartosz Łasica wraz z delegatem do WZ Panem Pawłem Mudło.

Wiceprezes Jankowski w imieniu Zarządu DIR oraz Rada Powiatowa DIR Zgorzelec wyraziła podziękowanie poprzedniemu Przewodniczącemu Panu Tadeuszowi Barankowi za ciężką, wieloletnią pracę na rzecz całego środowiska rolniczego powiatu zgorzeleckiego.

Pan Waldemar Jankowski – Wiceprezes DIR przekazał aktualną informację z prowadzonych działań Zarządu Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

Następnie Kierownicy i przedstawiciele jednostek okołorolniczych przeszli do omawiania spraw bieżących.

Na końcu Pan Mochalski podziękował uczestnikom za przybycie i zamknął posiedzenie.

Paweł, Waleria