Jubileusz Targów Zdrowej Żywności

Zdrowa polska żywność, regionalne rzemiosło i lokalni producenci…. wszystko to w jednym miejscu czekało na uczestników jubileuszowych Targów Zdrowej Żywności Prosto od rolnika, które odbyły się w minioną niedzielę w Gospodarstwie Pasternak w Lutomierzu.
Wśród wystawców tegorocznych targów znaleźli się producenci przetworów mlecznych, warzywnych, owocowych, lokalne pieczywo, wędliny czy miody. W związku ze zbliżającymi się świętami nie zabrakło ozdób i dekoracji wielkanocnych.
Przedstawiciele Dolnośląskiej Izby Rolniczej: Członek Zarządu DIR Pan Mariusz Hydzik oraz Przewodniczący Rady Powiatowej DIR w Ząbkowicach Śląskich Pan Wiktor Skotnicki złożyli Pani Malwinie Pasternak wyrazy uznania dla pracy na rzecz promocji zdrowej i wysokiej jakości żywności o niepowtarzalnych walorach smakowych od lokalnych rolników.
Wspaniałą atmosferę zapewniły również występy lokalnych zespołów ludowych a wszystko to przy pięknej pogodzie.
Gratulujemy organizatorom a wszystkim Państwu przypominamy, że Targi w Lutomierzu odbywają się w trzecią niedzielę każdego miesiąca.

Ludwik, Piotr