Rady powiatowe
Delegaci Dolnośląskiej Izby Rolniczej 2015 r. |
|||
wg gminy |
|||
Nr |
Gmina |
Nazwiska delegatów |
|
1. |
Bolesławiecki |
Bolesławiec Miasto |
Justyna Jadach |
2. |
Bolesławiec |
Majkowski Władysław, Mikołajczyk Mariusz |
|
3. |
Gromadka |
Drozdek Marianna, Folwarków Mariusz |
|
4. |
Nowogrodziec |
Eugeniusz Kata, Kozioł Artur |
|
5. |
Osiecznica |
Wojciech Marczycki |
|
6. |
Warta Bolesławiecka |
Kopeć Henryk, Osip Franciszek |
|
7. |
Dzierżoniowski |
Bielawa |
Stawiarska Agata |
8. |
Dzierżoniów Miasto |
Grażyna Sadowska |
|
9. |
Dzierżoniów |
Ostrowski Krzysztof, Stępień Michał |
|
10. |
Łagiewniki |
Falkowski Paweł, Krawczyszyn Szczepan |
|
11. |
Niemcza |
Bąbka Mirosław, Żyła Kazimierz |
|
12. |
Pieszyce |
Rakoczy Piotr |
|
13. |
Piława Górna |
Madejski Dariusz |
|
14. |
Głogowski |
Głogów Miasto |
Mochol-Kędziora Alicja |
15. |
Głogów |
Twardochleb Ludwik |
|
16. |
Jerzmanowa |
Barna Józef, Makara Tomasz |
|
17. |
Kotla |
Gniewosz Grzegorz, Wołoszyn Jacek |
|
18. |
Pęcław |
Borek Marek, Kazimierowicz Waldemar |
|
19. |
Żukowice |
Nowakowski Andrzej, Tworkowski Zbigniew |
|
20. |
Górowski |
Góra |
Kusztra Grzegorz, Rewers Jan |
21. |
Jemielno |
Olszewski Albert, Smoliński Tadeusz |
|
22. |
Niechlów |
Pietrowiak Ryszard, Urban Gerard |
|
23. |
Wąsosz |
Górski Józef, Jaszczyński Kamil |
|
24. |
Jaworski |
Bolków |
Krosnowski Roman, Pustuła Mirosław |
25. |
Jawor |
Grenda Mieczysław |
|
26. |
Męcinka |
Bobowski Edward, Bobowski Tadeusz |
|
27. |
Mściwojów |
Mazur Seweryn Olchówka Piotr |
|
28. |
Paszowice |
Jankowski Waldemar Lechniak Zygmunt |
|
29. |
Wądroże Wielkie |
Czupak Michał Mazur Andrzej |
|
30. |
Jeleniogórski |
Janowice Wielkie |
Gołębski Piotr |
31. |
Jelenia Góra Miasto |
Grzegorz Botur |
|
32. |
Jeżów Sudecki |
Dudek Edward, Odrzywolski Józef |
|
33. |
Kowary |
Pietraszek Kamila |
|
34. |
Mysłakowice |
Klempouz Maciej, Zimmer Wiktor |
|
35. |
Piechowice |
Semeriak Jerzy |
|
36. |
Podgórzyn |
Kamińska Teresa |
|
37. |
Stara Kamiennica |
Kaszkur Mirosław, Lipiński Zbigniew |
|
38. |
Szklarska Poręba |
Ewa Witek |
|
39. |
Kamiennogórski |
Kamienna Góra |
Ditterla-Kasperska Patrycja, Kończak Bożena |
40. |
Lubawka |
Fedoruk Anna, Kociołek Lucyna |
|
41. |
Marciszów |
Mitczak Andrzej, Próchnicki Ireneusz |
|
42. |
Kłodzki |
Bystrzyca Kłodzka |
Kołt Józef , Wołyniak Przemysław |
43. |
Kłodzko |
Bobula Leszek, Szybiak Ewa |
|
44. |
Kudowa Zdrój |
Jasiński Piotr |
|
45. |
Lądek Zdrój |
Dudek Bogusław, Szymański Andrzej |
|
46. |
Lewin Kłodzki |
Dąbrowski Zbigniew |
|
47. |
Międzylesie |
Brzostowska Elżbieta, Kapłan Franciszek |
|
48. |
Nowa Ruda Miasto |
Szewczyk Danuta |
|
49. |
Nowa Ruda |
Grodź Irena, Wacławik Piotr |
|
50. |
Polanica Zdrój |
Ulatowska Elżbieta |
|
51. |
Radków |
Czarnecka Wiesława, Kuczyński Bogumił |
|
52. |
Stronie Śląski |
Główka Dariusz |
|
53. |
Szczytna |
Bernat Halina, Jaszczyszyn Roman |
|
54. |
Legnicki |
Chojnów Miasto |
Kociuba Marian |