Tradycyjne Stoły Wigilijne we Wrocławiu

Leszek Grala Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej wspólnie z Cezarym Przybylskim Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego zapraszają na Prezentację „Tradycyjnych Stołów Wigilijnych we Wrocławiu” w dniu 15 grudnia br. o godzinie 11.00 w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu

Podczas uroczystości 26 Kół Gospodyń Wiejskich z Dolnego Śląska będzie prezentowało tradycyjne potrawy Wigilijne w tym barszcz czerwony z uszkami, krokiety z kapustą i grzybami, smażonego karpia, groch z kapustą, kluski z makiem oraz wyjątkowe wypieki tj. kutię, makowiec, pierniczki, sernik i wiele innych przepysznych kulinariów.

Dodatkową atrakcją będzie konkurs na „Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową” organizowany przez Dolnośląską Izbę Rolniczą. Konkurs ma na celu kultywowanie tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych.

Serdecznie zapraszamy

Leszek Grala Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej i Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Marzena, Maria, Klaudiusz